16.09.2018, 16:45

FK Dukla Praha

2. kolo, 1.liga mladších žákyň Čechy 2018/19

FK Teplice

Sestava domácí: Synovcová – Douderová, Smetanová, Minaříková, Mocová, Köhlerová, Řezníčková, Martynková, Výrutová, Bednářová, Vojáčková, Řeháková

Sestava hosté: Dlouhá – Čápová, Rosová, Klášterková, Forstová, Vyčichlová, Buriánková, Kadlečková, Henychová Sedláková, Málková, Müllerová, Vaňková

• Branky: 4x Köhlerová, 3x Martynková, 2x Mocová, 1x Řezníčková - Rosová
  • Diváci: 75

Hodnocení trenéra:

Michaela Bernardová, trenérka: „Do utkání s Teplicemi jsme šli s tím, že bychom si chtěli zahrát pěkný fotbal a být vyrovnaným soupeřem pro Teplice. To, že budeme od začátku takto dominovat jsme opravdu nečekali. Holky nás velice mile překvapily, a i přesto že jsem po poločase vedli již o čtyři branky, tak děvčata druhý poločas tzv. ,,neodflákla“ a chtěla přidávat další góly a to se jim také dařilo. Musím říct, že jsme zaslouženě vyhrály s takto vysokým rozdílem. Za tento zápas bych chtěla děvčatům velice poděkovat a pochválit je. V neděli hrajeme proti Braníku a věřím, že bychom mohli odehrát podobný zápas a opět si s chutí zastřílet.