Výhra nad Opavou zajistila posun z posledního místa

21.10.2018, 15:00

FK Dukla Praha

12. kolo, Fortuna liga 2018/19

Slezský FC Opava

Sestava domácí: Rada – Miloševič (C), Ďurica, Ostojič, Souček - Bezpalec, Tetour, Doumbia (79. Bilovský) - Brandner (84. Douděra), Djuranović (67. Bezdička), Schranz.

Sestava hosté: Šrom – Simerský, Svozil, Hrabina – Zapalač, Zavadil, Schaffartzik, Jursa (84. Kayamba), Kuzmanović (C) (63. Janetzký) – Juřena (53. Jurečka), Smola.

• Branka: 89. Ďurica (Miloševič).
    ŽK: 61. Djuranovič – 64. Schaffartzik.
    Rozhodčí: Královec – Hájek, Caletka.
Nedělní odpoledne bylo pro dukelský tým i fanoušky opravdu šťastné. Dukla se dostala z posledního místa tabulky a důstojně oslavila 70 let své existence.

Hodnocení trenéra:

Roman Skuhravý: „Když vyhrajete gólem v 90. minutě, je to vždycky šťastný okamžik, na druhou stranu jsem přesvědčen, že to bylo zasloužené vítězství, protože jsme celé utkání byli lepším týmem. My jsme tvořili hru, s tímto průběhem zápasu jsme počítali. Naše štěstí bylo, že soupeř ze třech skvělých standardek, které zahrál Pavel Zavadil, neskóroval. V obou poločasech jsme měli dvě čisté brankové příležitosti, škoda, že jsme nerozhodli dřív. Dnes to byl důležitý zápas a potvrzení třech bodů z Karviné. Jsem moc rád, že jsme toho docílili s tak silným soupeřem, jakým Opava je.“

Pokud jste navštívili zápas s Opavou osobně, vyplňte náš dotazník a pomozte nám se zlepšovat. Možná na Vás čekají dva VIP lístky na příští domácí utkání.