Vložené utkání se Sokolovem starší dorostenci vyhráli

17.05.2017, 15:00
hř. Kazín

FK Dukla Praha

34. kolo, Česká liga dorostu U19 2016/17

FK Baník Sokolov

Sestava domácí: Roub (10. Trávníček) - Šolaja (45. Hamborský), Kosík, Mašek, Lauko - Mentberger (60. Bělíček), Kott, Vyleta - Král (45. Bažo), Šmalcl (45. Kubů), Lohojda.

Sestava hosté:

• Branky: 7. Lauko (Kott), 47. Kubů (Lauko), 53. Lauko (Kott), 65. Lauko (Kubů), 85. Lauko (Vyleta).
Pět branek v síti soupeře, nula inkasovaných branek. Tak vypadalo z pohledu výsledku utkání proti Sokolovu. A co víc čtyřmi trefami a jednou asistencí se prosadil Tomáš Lauko. Pátou branku vstřelil Matyáš Kubů.

Hodnocení trenéra:

Richard Polák: "První poločas s naší strany nebyl optimální, i když jsme se dostali do rychlého vedení, tak více příležitostí ke vstřelení branky měl Sokolov. Ve druhém poločase se náš herní projev zlepšil a navíc jsme dokázali třikrát skórovat."