Vložené středeční kolo v Sokolově bez bodů

14.09.2016, 17:00
UMT

FK Baník Sokolov

17. kolo, Česká liga dorostu U19 2016/17

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté: Řepa – Burget, Barták, Šmalcl, Douděra – Dancák, Bělíček (79. Kubů), Vyleta – Tarasiuk (57. Hamborský), Greš, Lauko (79. Macháček).

• Branky: 29. Lattisch, 72. Kořistka - 54. Lauko.
Ve vloženém utkání 17. kola na půdě Sokolova jsme odehráli velmi dobré utkání, bohužel bez bodového zisku. Na vedoucí gól domácích jsme dokázali po změně stran odpovědět, avšak další góly jsme nepřidali. Domácí poté využili naši nedůslednosti a strhli vítězství na svoji stranu.

Hodnocení trenéra:

Jan Skoupil: "I přes nepříznivý výsledek jsme odehráli jedno z nejlepších utkání v sezóně. Prvních 30 minut jsme sice kombinovali, ale hra byla dosti pomalá až statická. Po inkasovaném gólu jsme začali hrát rychleji a příměji do brány, což přineslo tři silné šance. Po změně stran jsme tempo vystupňovali, odměnou byl vyrovnávající gól po presinku na brankáře. Cítili jsme, že můžeme jít za vítězstvím, ale chvilková nekoncentrace a nedůslednost nás stála inkasovaný gól. Do utkání jsme dali maximum, bohužel se nás stále drží individuální chyby a výpadky koncentrace"