Vítězsví bez obdržené branky. Starší žáci A porazili doma Jablonec.

4:0

(2:0)

10. kolo, Česká liga žáků U15B 2015/16

FK Jablonec

Sestava domácí: Šerák - Linhart (47. Neruda), Jarovský, Březina, Verbík (53. Petrouš) - Kozel (50. Nový), Mentberger (53. Havlíček), Dostál - Podzimek (53. Ludvíček), Hodek, Matoušek.

• Branky: Hodek 2x, Dostál, Jarovský.

Tomáš Večeřa: „Prvních zhruba 15 minut bylo utkání velmi vyrovnané a oba týmy mohli jít do vedení. To se nakonec podařilo nám po pěkné akci, kterou zakončoval Hody. Hosté i přesto dál dobře kombinovali, ale i my působili velmi jistě s míčem. Těsně před přestávkou se dalekonosnou střelou prosadil Bert a do kabin jsme šli s dvoubrankovým náskokem. Herní kvalitu jsme udrželi i po poločase a nepouštěli hosty do bezprostředního ohrožení. Několik střel z dálky pochytal, nebo vyrazil Šery. Opakovaně Hody a po něm Dosty zachovali klid ve svých 100% šancích - 4:0. Děkujeme hostům za velmi fotbalový dojem, který tu zanechali.“