Vítězství nad Vlašimí nás posunulo na 2. místo tabulky

FK Dukla Praha

7. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2019/2020

FC Sellier & Bellot Vlašim

Sestava domácí: Hruška - Kozma, Piroch, Chlumecký - Tetour, Doumbia, González (63. Hadaščok), Krunert (74. Jakab), Preisler - Holík, Kovaľ (85. Douděra).

Sestava hosté: Bačkovský - Šabanov, Štochl, Broukal (46. Blecha), Breda - Plachý (69. Dias), Pilík, Svoboda, Janda, Průcha (46. Mil. Kadlec) - Fotr.

• Branky: 32. Holík, 34. González, 60. Holík, 87. Jakab. ŽK: 80. Blecha.
  • Diváci: 783
Na Julisku zavítala Vlašim, která se v letošní sezóně zatím trápí. Dukla potvrdila roli papírového favorita a doma zvítězila zcela jednoznačným rozdílem - 4:0. Po třetím domácím vítězství v řadě se dukelský A tým usadil na průběžném 2. místě tabulky za vedoucí Pardubice.

Hodnocení trenéra:

Roman Skuhravý: „Já jsem samozřejmě rád za předvedený výkon v prvním poločase a jsem rád, že před reprezentační pauzou ta naše výkonnost jde hodně zajímavě nahoru. Dnešní zápas jsme, krom té první šance, soupeře do ničeho nepustili. Stále máme deficit v náběhových situacích, ale musíme být trpěliví. Dneska jsme měli v sestavě více kreativních hráčů, abychom byli silní v kombinaci, a myslím si, že to na předvedené hře bylo vidět. Samozřejmě jsem šťastný, že jsme dali 4 góly, ale myslím si, že by se naše produktivita mohla zvedat podobně jako výkon. Jsem rád, že jsme se před zápasy s Pardubicemi a Ústím naladili a nyní budeme mít spolu s realizačním týmem 14 dní na to, abychom na hráče zatlačili. Hráči zaslouží pochvalu, ale nesmíme polevit.“