PORTRÉTY Z JULISKYŠtěpán Krunert
    FANSHOP

Vítězná minisérie končí. Devatenáctka podlehla Náchodu

22. 9. 2014 | Redakce

Vítězná minisérie končí. Devatenáctka podlehla Náchodu

O víkendu cestovali hráči U19 do východních Čech. Soupeřem jim byl tým FK Náchod a ačkoliv se naši mladíci dokázali v průběhu zápasu dostat dvakrát do vedení, odvezli si z východu porážku 2:3.7. kolo, sobota 20. 9. 2014, 10:00
Náchod-Deštné Náchod-Deštné
3:2
(1:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Hladký - Bohánek, Kadavý, Cvrček, Hájek - Bohánek,Kadavý, Cvrček, Hájek - Kozel (68. Mammedov), Petrák (78. Tylšar), Farkaš - Stýblo (64. Polách), Brabenec, Beneš.
Branky: 29. Stýblo, 48. Brabenec.

Ohlasy trenérů

Roman Skuhravý: "V 8. kole nás čekalo další utkání se zajímavým soupeřem, ve kterém jsme chtěli zužitkovat tvrdou práci z tréninku a prodloužit naši minisérii. V prvním poločase se hra odehrávala mezi šestnáctkami a na můj vkus bylo na naší straně spousta nepřesností v útočné fázi. I přesto jsme šli do vedení po krásné akci na naší pravé straně, kterou dohrál na zadní tyči Lukáš Stýblo. Bohužel soupeř v závěru 1. poločasu srovnal po naší chybě. Druhý poločas byl z naší strany povedenější, vypracovali jsme si obrovské šance, nebyl nám uznán regulérní gól. Kluci se pak opět dostali do vedení, přesto to na výhru nestačilo. Zaslouženě jsme prohráli, přestože jsme byli v utkání lepším týmem. Chyby, které kluci dnes vyprodukovali v obou fázích hry, musí pro nás všechny sloužit jako studijní materiál do tréninku, protože dnes jsme to nebyli my a takhle se prezentovat nechceme. Sám jsem zvědav na sebehodnocení hráčů a následek této zbytečné prohry."
 

Aktuálně z kategorie

U19: U19 porazila Žižkov

13. 9. FK Dukla Praha - FK Viktoria Žižkov 5:1 (2:0)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu

×
Odehráno v 10:15
FK Fotbal Třinec
FK Dukla Praha