PORTRÉTY Z JULISKYRóbert Kovaľ

V zápase juniorky s lídrem tabulky padlo šest branek

16. 3. 2015 | Redakce

V zápase juniorky s lídrem tabulky padlo šest branek

Junioři Dukly mají za sebou zápas proti vedoucímu celku Juniorské ligy. V utkání proti Mladé Boleslavi padlo šest branek, bohužel čtyři z toho za záda brankáře Vávry. Mladíci Dukly tak ve městě automobilů nebodovali.

25. kolo, pondělí 16. 3. 2015, 14:30, Městský stadion Mladá Boleslav
Mladá Boleslav Mladá Boleslav

Mladá Boleslav: Hankič – Křapka, Geissler, Pajer, Kozma – Koch, Malpon – Kateřiňák, Bartl, Vukadinovič – Klobása.
Dukla Praha: Vávra – Cvrček, Bohdánek, Schindler, Kulikov – Bezpalec, Volek, Zoubek – Bezdička, Hajadrevič, Mejdr.
Branky: 21. Klobása, 26. Klobása, 41. Vukadinovič, 85. Kateřiňák – 29. Mejdr, 56. Kulikov. Rozhodčí: Franěk – Blažej, Štefan.

Za první poločas padlo v utkání Dukly se středočeským celkem nadprůměrné množství branek a to celkem čtyři, bohužel tři z nich za záda brankáře Vávry. Do 21. minuty se jednalo o vyrovnané utkání bez vážných šancí, poté se prosadil Klobása a poslal mladoboleslavské do vedení, ten samý hráč vstřelil o pět minut později svou druhou branku v zápase. Dukle se ale podařilo průběžný výsledek zkorigovat, když se ve 29. minutě prosadil Mejdr. Třetí branku Mladé Boleslavi přidal pár minut před odchodem do šaten Vukadinovič.

Po 11 minutách hry ve druhém poločase Dukla opět snížila na rozdíl jediné branky, prosadil se Kulikov!V 63. minutě střílel nebezpečně Bartl, ale Vávra jeho pokus chytil. Pět minut před koncem vstřelili modrobílí svou čtvrtou branku v utkání, jejíž autorem byl Kateřiňák. Další branka v zápase s prvním celkem tabulky nepadla a Dukla si tak odváží prohru 4:2. Další zápas hrají naši junioři opět venku a to za týden v Ostravě.

Jaroslav Hynek "Výsledek dnešního utkání, si myslím, že vůbec neodráží předvedenou hru. Soupeř byl velmi produktivní, nicméně si myslím, že první poločas byl maximálně vyrovnaný, ve druhé půli jsme měli cca od 60.minuty jednoznačně převahu a vytvářeli jsme si příležitosti, a prakticky nás soupeř neohrozil. Věřím, že kdybychom nedostali gól na 4:2 v 85.minutě, tak bychom vyrovnali. Rád bych ale kluky pochválil za stoupající výkonnost po většinu utkání, i když byl výsledek o dvě branky lepší pro soupeře."