PORTRÉTY Z JULISKYFilip Rada
    FANSHOP

V úvodním zápase Tipsport ligy jsme zvítězili!

8. 1. 2014 | Redakce

V úvodním zápase Tipsport ligy jsme zvítězili!

Z dnešního zápasu, kdy proti sobě nastoupila Slavia s Duklou, vyšla vítězně naše Dukla. Slavii, která nastoupila spíše s širším kádrem áčka a juniory, porazila 0:4.Tipsport liga, středa 8. 1. 2014, 11:00, UMT Eden
Slavia Praha Slavia Praha
0:4
(0:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Slavia Praha: Čontofalský – Kolařík, Smolák, Souček, Salašovič, Hrubý, Bazal, Vošahlík, Vyhnal, Šimeček, Tusjak. Náhradníci: Prošek, Zámečník, Vondráček, Peterka, Mac, Verner, Liška, Červenka, Hrubeš.
Dukla Praha: Tetour – Romera (46. Juroška), Jeřábek, Štetina, Hanousek (46. Radoš) - Hlinka, Ouedraogo (46. Kalouda), Fryčer (46. Koval) - Néstor (46. Čapek), Kunič (46. Hamulák), Engelmann (46. Mareš).
Branky: 6. Nestor, 56. Hamulák, 83. Kalouda, 89. Čapek. Rozhodčí: Lerch – Kubr, Šulcová.

Komentář

Vstup do utkání se Dukle povedl, už v 6. minutě se míč povedenou kombinací Engelmann - Néstor - Kunič - Néstor dostal do ke Kuničovi do prostoru vápna, odkud dvacetiletý útočník přihrál zprava nabíhajícímu Néstorovi, který skóroval k pravé tyči - 0:1. Ve 27. minutě Néstor centroval z pravé strany na Engelmana, ten posunul Fryčerovi, který z vápna trefil Čontofalského, odražený míč skončil na hlavě Kuniče, ale i ten trefil slavistického brankaře.

Ve druhém poločase padly celkem branky tři. Jako další dorážel do prázdné branky Čapkovu střelu testovaný hráč Michal Hamulák. V 62. minutě byl blízko brance Čapek, který po přihrávce Mareše trefil břevno. V 83. minutě přidává další branku Luboš Kalouda, který po přihrávce Mareše zvyšuje na 0:3. A na závěr se v poslední minutě trefil hlavičkou Čapek, dorazil tak Kovalův centr a navýšil vedení na 0:4.

Fotogalerie


 


Fotogalerie


Partneři klubu

×
Odehráno v 13:30
FK Dukla Praha
MFK Chrudim