V úvodním utkání zimní přípravy přestřílela juniorka třetiligové Brozany

21. 1. 2019 | Redakce

V úvodním utkání zimní přípravy přestřílela juniorka třetiligové Brozany

Dukelská juniorka odehrála v sobotu první přípravné utkání zimy. Nad týmem mužů třetiligového Sokola Brozany zvítězila 4:3.PU, sobota 19. 1. 2019, 11:00, Brozany nad Ohří
Brozany Brozany
3:4
(2:2)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Janda – Schneider, Novák (68. Kosík), Kosík (46. Mašek), Burget (68. Euler Jr.) – Studnička, Kubů, Bílek (68. Greš) – Janko, Greš (46. Kott), Euler Jr. (46. Kolman).
Branky: 2. Benda, 39. a 69. Chukwuma – 25. Greš (Bílek, Schneider), 28. Kosík (Euler Jr.), 57. Burget (Kott, Kolman), 70. Mašek (Studnička).

Komentář

V otevřeně hraném utkání šli domácí brzy do vedení, po dvou rohových kopech se nám však podařilo skóre otočit. Chvilku před přestávkou další šanci proměnili i domácí, a tak skončil poločas remízou. I ve druhém poločasu se střídaly šance na obou stranách, my v nich však byli efektivnější. Na 2:3 zvýšil krásnou střelou z 25 metrů Burget a minutu po vyrovnávacím gólu domácích nás poslal znovu do vedení po třetím proměněném rohu hlavou Mašek. Tato branka byla nakonec vítězná. 

Ohlasy trenérů

Tomáš Kulvajt: "V defenzívě jsme jistotou příliš neoplývali a hlavně domácí útočník Chukwuma nám svou silou a dravostí dělal potíže. Dvě ze tří obdržených branek padly z dorážek střel, čemuž se dalo předejít. V útočné fázi jsme naopak předvedli spoustu pěkných akcí, které se nám bohužel nedařilo dotáhnout brankově. Z rohových kopů jsme naopak byli 100%." 

 


Fotogalerie


Partneři klubu