V utkání proti Ústí nad Labem Dukla zvítězila

8. 7. 2017 | Redakce

V utkání proti Ústí nad Labem Dukla zvítězila

Čtvrtá přípravná prověrka skončila jasným vítězstvím Dukly 3:1. Brankově se prosadil Jan Holenda, Ivan Schranz a Zinedin Mustedanagič.PU, sobota 8. 7. 2017, 11:00, Roudnice nad Labem
Dukla Praha Dukla Praha
3:1
(2:0)
Ústí n. LabemÚstí n. Labem

Dukla Praha: I. pol.: Hruška - Kušnír, Jiránek, Ostojič, Preisler - Hanousek, Kozel, Brejcha - Brandner, Holenda, Schranz.
II. pol.: Rada - Douděra, Bezpalec, Šimek, Kušnír (Preisler) - Mustedanagič, Bilovský, Tetour - Brabenec, Djuranovič, Vlček.
Branky: 7. Holenda, 28. Schranz, 78. Mustedanagič – 54. Zeman.
Rozhodčí: Franěk - Myška, Flimmel.

Komentář

Od začátku utkání byla aktivnější Dukla. Po šesti minutách hry poslal přihrávku do vápna Holenda, míč nejprve těsně minul Kozel, pak došel až k Markovi Hanouskovi, ale jeho střelu zblokovali soupeřovi obránci. O pár chvil později už padl gól. Od rohového praporku vyslal míč do vápna Preisler, míč doputoval přímo na hlavu JANA HOLENDY a ten ho s přehledem umístil za záda soupeřova brankáře Kotěry. Následoval centr Preislera, kterým našel ve vápně Brandnera, ten sklepl Kozlovi, jehož ránu z dobré pozice Kotěra vyrazil, dorážka Holendy bohužel jen trefila ležícího gólmana. V 15. minutě zkusil ránu asi z 20 metrů Schranz, ale mířil příliš nad branku. Ve 29. minutě vybojoval ve vápně míč Brandner a následně míč předložil před odkrytou bránu úplně volnému IVANOVI SCHRANZOVI, který měl už lehký úkol – 2:0. Do konce poločasu musel zasahovat už jen Hruška, když Miskovič vypálil odražený balón mířící k pravé tyči.

Ve druhém poločase se z rohového kopu prosadil Michal Zeman a snížil na 2:1. O chvíli poději se mohl prosadit Mustedanagič, který se individuální akcí dostal až na hranici šestnáctky, ale brankář hostí míč vyrazil na rohový kop. V 78. minutě poslal Douděra parádní míč za obranu ZINEDINU MUSTEDANAGIČOVI, který sám před brankářem zvýšil na 3:1. V závěru vystřelil z poza šestnáctky Djuranovič, ale míč prošel těsně vedle pravé tyče, a tak skončilo čtvrté přípravné utkání 3:1.

Fotogalerie


Ohlasy trenérů

 


Fotogalerie


Partneři klubu