V utkání proti Příbrami zůstala devatenáctka bez vítězství

1:4

(0:3)

22. kolo, Starší dorost U19 2012/13

FK Příbram

Sestava domácí: Hodan (53. Kořínek) - Kulikov, Begič, Filip, Preisler - Brejcha, Tetour, Hrazdíra - Bartůněk, Gajecký, Toman (61. Klár).

• Branky: 7. Příbram, 22. Příbram, 23. Příbram, 53. Příbram, 88. Brejcha. ŽK: Tetour, Gajecký.
Souboj s prvním týmem tabulky nedopadl dle představ, a tak devatenáctka podlehla svému soupeři 1:4. Branku v závěru utkání dal Brejcha.

Trenér Jaroslav Hynek k utkání řekl: "Do dvacáté minuty, i když jsme prohrávali po standardní situaci a závaru v sedmé minutě 0:1, se hrálo na šance na obou stranách. Během toho jsme však drobnými a nevynucenými chybami přicházeli o potřebný klid ve hře a soupeř byl svými tahovými akcemi nebezpečný. Vše vyústilo ve druhou a třetí branku, kdy při druhé jsme nedobrali centrovaný míč na hranici pokutového území a u třetí si brankář nepohlídal svou stranu při trestném kopu z hranice šestnáctky. Ve druhém poločase soupeř přidal čtvrtou branku po trestném kopu a již bylo velice těžké, s tím něco udělat. I za tohoto stavu a dalších šancí soupeře, při kterých nás podržel střídající brankář, jsme se v posledních patnácti minutách snažili utkání zdramatizovat. Vytvořili jsme si šest slibných příležitostí, ale přesně se nám podařilo zakončit jen jednou. Na závěr je však třeba uznat kvalitu soupeře, který nás silně přehrál v tahovosti, timingu souboje i akcí, a to vše měli umocněno komunikací. Zaslouženě vyhráli a my víme, na čem dále pracovat."