FANSHOP

V sychravém podzimním počasí jsme zvítězili nad Kolínem

30. 10. 2015 | Redakce

V sychravém podzimním počasí jsme zvítězili nad Kolínem

Ruzyňská tráva přivítala na státní svátek vzniku našeho státu týmy naší čtrnáctky a Kolína. Hrál se kombinační fotbal. Po celou dobu jsme měli převahu na míči, kterou jsme zúročili pěti brankami a zaslouženě zvítězili 5:1.18. kolo, středa 28. 10. 2015, 12:15, Ruzyně
Dukla Praha Dukla Praha
5:1
(2:0)
KolínKolín

Dukla Praha: Novotný J. (35. Štefan), Veleba (35. Greguš), Noll, Ciolek, Ladislav (35. Pařízek), Mlejnek, Kozojed (35. Kleček), Pospíšil (35. Peřina), Hypius (35. Mejdr), Kočí, Ježek.
Branky: 37. a 52. Kočí, 22. Hypius, 30. Kozojed, 65. Štefan. Asistence: 22. Kozojed, 30. Kočí, 37. Ježek, 52. Mejdr.

Ohlasy trenérů

Pavel Sedláček: "Dobře připravená ruzyňská tráva přivítala ve státní svátek vzniku samostatného Československa týmy Dukly a Kolína. Přes sychravé podzimní počasí se hrál pohledný kombinační fotbal. Naši kluci měli po celou dobu převahu na míči a k vidění bylo spousta hezkých akcí. V první půli jsme se dostali do několika velmi dobrých střeleckých příležitostí, ale dokázali jsme využít pouze dvě. Po změně stran jsme pokračovali v kombinační hře a zejména akce vedoucí k třetí brance lahodila oku diváka, když po krásném uvolnění od Matěje Klečka přihrával Jarda Ježek před prázdnou bránu Vencovi Kočímu. Několik hezkých akcí předvedl i na druhé straně Tomáš Mejdr a zapsal si asistenci, kdy opět před prázdnou branku připravil gól znovu pro Vencu Kočího. Poslední gól zaznamenal Jakub Štefan, který si troufl z pozice brankáře na pokutový kop. Celý tým zaslouží za výkon pochvalu a je třeba ocenit i kolínské kluky, kteří hráli také hezky kombinačně a po dalekonosné střele vstřelili krásnou branku. Děkujeme i všem divákům, kteří nás tradičně přišli podpořit."
 


Fotogalerie


Partneři klubu