FANSHOP

V sobotu sehrála juniorka přípravné utkání s Pardubicemi

30. 1. 2019 | Redakce

V sobotu sehrála juniorka přípravné utkání s Pardubicemi

Zajímavou konfrontaci si vyzkoušeli hráči dukelské juniorky, kteří si zahráli s dospělým druholigovým týmem Pardubic. Zápas výrazně ovlivnilo husté sněžení, i přesto to byla pro kluky skvělá zkušenost.PU, sobota 26. 1. 2019
Pardubice Pardubice
4:2
(4:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Pardubice: Šmíd (46. Letáček) - Prosek (60. Zukal), Šejvl, Zukal (46. Kopřiva), Čelůstka - Jeřábek (60. Tischler) - Mužík (46. Park), Solil (46. Lee), Tischler (46. Kovář), Fousek (46. Sokol) - Petráň (60. Huf).
Dukla Praha: Šťovíček – Šolaja (46. Schneider), Kosík, Mašek, Burget (68. Šolaja) – Kott, Zubashivskij (65. Korček), Krunert – Kolman, Greš (46. Kubů), Janko.
Branky: 8. a 22. Petráň (PK), 25., Jeřábek, 38. Fousek (PK) – 13. Janko (Greš, Zubasivsky), 78. Kolman (Schneider, Krunert).

Ohlasy trenérů

Tomáš Kulvajt: "Již úvod zápasu začal za hustého sněžení a postupem času se na hřišti vytvořila výrazná vrstva sněhu, která komplikovala pohyb a přesnost naší kombinační hry. Situaci jsme se nedokázali přizpůsobit a po chybách z naší rozehrávky ukázali domácí svou kvalitu v rychlém přechodu do útoku. Na první gól jsme dokázali brzy brankově reagovat a po krásné akci rychle vyrovnali, pak jsme však inkasovali dvě branky v rychlém sledu a před poločasem ještě čtvrtou (druhá z penalty). Druhý poločas jsme odehráli co do bezpečnosti hry mnohem lépe. Domácí si vytvořili šance již jen ze standardních situací, my naopak ze dvou krásných akcí dokázali jednu brankově proměnit. 

Pro kluky skvělá konfrontace s druholigovým týmem a výborná zkušenost. Škoda jen nepříznivého počasí, které výrazně snížilo kvalitu utkání, při kterém se hráči prali spíše s vlastním pohybem a kontrolou míče."

 


Fotogalerie


Partneři klubu