V prvním přípravném zápase rezerva Dukly porazila divizní FK Turnov

0:4

(0:1)

Přípravné zápasy 2022/2023 B tým

FK Dukla Praha B

1. poločas: Gothard - Helík, Suchan, Čížek, Fojt, Krenciv, Krunert, Nikl, Kulhavý, Kočí, Lehký

2. poločas: Gothard (61. Váňa) - Ulman, Kozojed, Löffler, Fojt, Breda, Křenek, Hudec, Nikl, Lehký (71. Kulhavý), Špatenka

• Branky: 35. Lehký, 54. Špatenka, 62. Hudec, 77. Kulhavý.
Rezervní tým Dukly Praha před soustředěním v Blšanech sehrál v sobotu 16.7.2022 první přípravný zápas v Turnově, kde porazil domácího nováčka v divizi sk. C, FK Turnov 4:0 po poločase 1:0. Dukla, i když zkoušela nové hráče, z Velvar J. Kulhavého a ze Sparty brankáře J. Váňu a hráče, kteří přešli z dorosteneckého týmu U-19 do dospělé kategorie, potvrdila vyšší technickou a pohybovou vyspělost a zvítězila rozdílem čtyř gólů, když její výkon gradoval a zejména ve druhém poločase kontrolovala vývoj utkání a svoji převahu vyjádřila i třemi pěknými brankami. Nutno uvést, že i domácí si vytvořili brankové příležitosti, ale střelci měli vychýlenou mušku, a tak Dukla odjížděla bez inkasovaných branek.