PORTRÉTY Z JULISKYŠtěpán Krunert
    FANSHOP

V prvním domácím ligovém duelu zvítězila “patnáctka” s Žižkovem

20. 3. 2017 | Redakce

V prvním domácím ligovém duelu zvítězila “patnáctka” s Žižkovem

V deštivém počasí jsme začali aktivně a v podstatě celý první poločas jsme měli hru pod kontrolou. Z několika dobrých příležitostí jsme však až v závěru vytěžili jednu branku. Druhý poločas byl již herně vyrovnanější, přesto jsme si dokázali vytvořit další možnosti ke gólu a dvě z nich jsme využili.20. kolo, neděle 19. 3. 2017, 10:15, UMT Juliska
Dukla Praha Dukla Praha
3:0
(1:0)
ŽižkovŽižkov

Dukla Praha: Štefan, Kytka (35. Kleček), Kočí, Křenek, Noll (35. Erdmann), Novotný A., Hudec (35. Spáčil), Mlejnek (35. Hypius), Helík (35. Goldschmidt), Šátek, Mareš (35. Novotný J.)
Branky: 35. Helík (Kytka), 46. Novotný J. (Novotný A.), 70. Spáčil (Novotný J.).

Ohlasy trenérů

Pavel Sedláček: "Odehráli jsme další velmi kvalitní utkání, kluci dobře kombinovali, zejména pak v prvním poločase, ale i tak jsme na kluzkém terénu poměrně často chybovali a nedokázali jsme si vypracovat ještě více brankových příležitostí a proměnit je do gólu. Vstřelili jsme nakonec tři branky a je dobré, že jsme opět žádnou neinkasovali. Všichni hráči obou týmů zaslouží pochvalu za předvedený výkon a děkujeme také rodičům, kteří i za deště vydatně povzbuzovali."

 


Fotogalerie


Partneři klubu