SV Mattersburg

4:1

(2:0)

Přípravná utkání 2015/16

Sestava domácí: Kuster – Malic (46. Höller), Mahrer, Prietl (62. Erhardt) – Farkas (62. Doleschal), Jano (62. Grgic), Perlak (46. Röcher), Sprangler, Novak (62. Sanchez) – Onisiwo (62. Ibser), Pink (62. Doleschal).

Sestava hosté: Rada - Miloševič (80. Vrzal), Jeřábek (46. Hlinka), Štetina, Hanousek Matěj (80. Jurendič) - Hanousek Marek (80. Kovaľ), Čajič (46. Tetour Daniel), Považanec (60. Gedeon) - Néstor (60. Berger), Krmenčík (60. Manzia), Přikryl (60. Mareš).

• Branky: 14. Sprangler, 25. Onisiwo, 60. Höller, 85. Sánchez – 79. Manzia.
První utkání na soustředění v Rakousku Dukla sehrála proti nováčkovi v rakouské Bundes lize - SV Mattersburgu. Po dvou laciných gólech z prvního poločasu nedokázala ve druhém poločase brzy odpovědět, a tak nakonec prohrála 1:4

Luboš Kozel: "Pro nás to bylo dnes velmi prospěšné utkání, které nás po Celticu dostalo zpět na zem. Úvod utkání špatný nebyl, byli jsme aktivnější a nebezpečnější, ale udělali jsme obrovskou chybu, z které se soupeř dostal do vedení, pak jsme měli šanci na vyrovnání, ale neproměnili jsme ji a vzápětí se dostal soupeř na dvougólový rozdíl. Druhý poločas byl Mattersburg sebevědomý, hrál co chtěl a těžil z našich chyb v rozehrávce. My jsme měli problémy s jeho přechodem do útoku a nezachytávali jeho výborné útočníky. Pak jsme se trochu zvedli, snížili na 3:1, chvíli měli tlak a chtěli utkání zdramatizovat, ale nakonec soupeř přidal čtvrtou branku a zaslouženě vyhrál."