PORTRÉTY Z JULISKYJan Švestka
    FANSHOP

V posledním přípravném utkání jsme remizovali na Kladně

17. 8. 2016 | Redakce

V posledním přípravném utkání jsme remizovali na Kladně

Poslední utkání v rámci Memoriálu Vlastimila Marečka skončilo na Kladně spravedlivou remízou.PU, úterý 16. 8. 2016, Kladno
Kladno Kladno
1:1
(0:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Absolín - Matoušek (60. Peake), Bican (60. Březina), Havlíček (70. Bican), Březina (41. Vilímek) - Urban (60. Mentberger), Jeřábek (60. Matoušek), Novotný (60. Mládek) - Mládek (41. Zacharchenko), Dostál (60. Jaků), Janků (41. Watkins).
Branky: 26. Dostál (Březina, Jeřábek).

Ohlasy trenérů

Trenér Tomáš Kulvajt: "V úvodu jsme se trápili v založení útoků a domácím nepřesnostmi nabídli šance, které naštěstí zůstaly nevyužité. Postupem času jsme však hru více zpřesnili a šance si vytvořili také. Do vedení jsme šli ve 26.minutě. Matěj Březina přesně načasoval dlouhý míč za obranu domácích a Dan Dostál si skvěle poradil s těžkým zpracováním a následnou koncovkou. Druhý poločas byl oboustranně otevřený. Kladenským se podařilo vyrovnat brankou, kdy náš vybíhající brankář odvrátil míč pouze k domácímu záložníkovi, který míč pohotově vrátil do odkryté branky. V závěru jsme mohli strhnout vítězství na naši stranu, šance už jsme však nevyužili. Zápas tak skončil zaslouženou remízou."

 


Fotogalerie


Partneři klubu