Přípravné zápasy 2022/2023 B tým

FC Hradec Králové B

Spilka (81. Rychlík) - Mládek, Kozojed, Ulman, Krenciv (K), Špatenka, Matoušek, Krunert, Konan, Quadri, Hudec, střídali v poli v průběhu druhé půle: Löffler, Helík, Novotný, Křenek, Čížek

Čábelka - Hruška, Kutík, Holovatskyi, Mahr, Hypšman, Březák, Kosař, Schmoranz, Boniš, Šípek, v poli střídali v průběhu druhé půle: Houdek, Hodač, Hlaváč

• Branky: 13. a 84. Hudec - 25. Šípek, 50. Kosař (p.k.), 67.Mahr ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .
B-tým Dukly si k poslední přípravě před započetím podzimních mistrovských zápasů v ČFL, sk. A pozval účastníka ČFL sk. B, tým FC Hradec Králové B. Oba B-týmy představily v generálce na podzimní část mistrovských soutěží naděje svých ligových A týmů a několik hráčů širšího kádru A mužstev k oživení jejich herní a zápasové praxe. Ve vyrovnaném, remízovém, zápase rozhodla větší přesnost a klid v zakončení z prostoru pokutového území, v čemž byli "hosté" z Hradce Králové lepší a zvítězili proto po vyrovnaném poločase 3:2.