PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Obermajer
    FANSHOP

V poslední minutě dokázala patnáctka strhnout vítězství na svoji stranu

10. 5. 2017 | Redakce

V poslední minutě dokázala patnáctka strhnout vítězství na svoji stranu

Utkání s Libercem mělo od začátku vyrovnaný průběh. My jsme měli míč více v držení, Liberečtí ovšem hráli také velmi aktivně a v útoku byli nebezpeční. Oba týmy si vypracovaly několik výborných příležitostí, které zůstaly neproměněny. Duel nakonec rozhodla poslední minuta, ve které jsme se prosadili ze standardní situace a zvítězili nejtěsnějším fotbalovým rozdílem.5. kolo, sobota 6. 5. 2017, 10:15, hř. Ruzyně
Dukla Praha Dukla Praha
1:0
(0:0)
Slovan LiberecSlovan Liberec

Dukla Praha: Štefan – Šebrle, Kozojed, Noll, Mikuda (35. Hypius) – Křenek, Mlejnek (35. Hudec), Kleček (35. Novotný A.) – Helík, Šátek (35. Peřina), Erdmann (35. Novotný J.)
Branky: 70. Kozojed (Novotný A.).
Rozhodčí: Kazda Jan, Zatkal Dalibor, Ticháček Roman.

Fotogalerie


Ohlasy trenérů

Pavel Sedláček: "Opět jsme odehráli velmi náročné utkání. Hra byla velmi vyrovnaná a oba týmy si v jejím průběhu dokázaly vypracovat několik nebezpečných brankových situací. Nás výbornými zákroky několikrát podržel brankář Jakub Štefan. My jsme své příležitosti nedokázali proměnit, chyběl větší klid v zakončení a finální fáze zůstává pro nás nadále velkou výzvou do tréninku. Nakonec se nám větší vůlí po vítězství podařilo utkání zlomit v náš prospěch, když se v poslední minutě prosadil hlavou po standardní situaci Jan Kozojed. Děkujeme všem rodičům za podporu a těšíme se za týden, kdy hrajeme opět v Ruzyni s Trutnovem." 

 


Fotogalerie


Partneři klubu