SK Sigma Olomouc

2:2

(1:2)

4. kolo, Pohár České pošty 2012/13

Sestava domácí: Blaha – Vepřek, Šindelář, Dreksa, Hála (46. Petr) – Pospíšil, Hořava –Schulmeister (81. Rossi), Ordoš (87. Plšek), Navrátil – Doležal.

Sestava hosté: Rada – Hašek, Štetina, Vorel, Božič – Borek, Podrazký (85. Malý), Kalouda – Berger, Marek (60. Přeučil), Pázler (70. Engelmann).

• Branky: 45+12. Doležal, 50. Pospíšil, - 29. Pázler, 45+10. Pázler. ŽK:55. Schulmeister 66. Ordoš, 90. Petr, 90. Navrátil - 53. Kalouda, 62. Přeučil, 90. Borek. Rozhodčí: Nenadál – Pospíšil, Hájek.
  • Diváci: 2643
Dukla po remíze 2:2 v odvetném utkání v Olomouci do jarních bojů Poháru České pošty nepostupuje. "V poháru postupuje šťastnější, ne lepší," uvedl po zápase trenér Luboš Kozel.

Luboš Kozel: "Mám rozporuplné pocity... Myslím, že jsme domácí zaskočili, první poločas jsme podali velmi dobrý výkon, asi jeden z nejlepších, který jsme na podzim předvedli. Dali jsme dvĕ branky, vyhodili Olomouc z rytmu. Mysleli si asi, že to budou mít jednodušší. Bohužel jsme dvoubrankové vedení do poločasu neudrželi a inkasovali lacinný gól, který domácím pomohl. V druhém poločase už šel náš výkon dolů, čemuž pomohlo i vyrovnání domácích na 2:2. Pak jsme se snažili o rozhodující gól zase my, ale nemĕli jsme na to už dostatek sil, takže to byla hra spíše o vůli a gól z toho nepadl. Přesto bych řekl, že postoupil ten šťastnĕjší, ne lepší."