V důležitém utkání jsme porazili Příbram!

1:0

(0:0)

19. kolo, Gambrinus liga 2012/13

FK Příbram

Sestava domácí: Rada – Romera, Štetina, Vorel, Božič – Malý, Gedeon, Borek – Albiach (32. Hašek), Marek, Přeučil (78. Kalouda). Trenér: Kozel.

Sestava hosté: Hruška - Jugas, Hájovský, Mišůn, Pleško - Koukal, Mašán (79. Wágner), Tarczal, T. Pilík (81. Šlapák), Krbeček – Střihavka (70. Valenta). Trenér: Marko.

• Branky: 69. Přeučil. ŽK: 75. Aziz. Rozhodčí: Matějek – Kordula, Hájek.
  • Diváci: 1724
I přesto, že se tým Luboše Kozla musel obejít bez několika hráčů základní sestavy, tak dokázal v důležitém zápase porazit Příbram 1:0. O jedinou branku utkání se postaral Vojtěch Přeučil.

Luboš Kozel: "Předem musím říct, že jsem dnes spokojený. Říkal jsem hráčům před utkáním, že to pro nás může být zlomové utkání. My jsme z venku přivezli dva body, které byly pro nás cenné, ale svojí cenu by ztratili, kdybychom je dnes nepotvrdili. Nebyli jsme v lehké situaci, protože nám chyběli tři hráči základní sestavy. Soupeř byl po minulém utkání politý živou vodou, i trochu tou kuvajtskou. Takže z tohoto pohledu nás nic lehkého nečekalo. V první půli bylo na hráčích vidět spíš odhodlání než nějaký klid a svým způsobem jsme se snažili hrát, ale nic jsme nevymysleli, zato Příbram byla nebezpečnější. Druhou půli jsme se zlepšili, měli jsme lepší přechod do útoku, řekl bych i lepší pohyb. Kolem šedesáté minuty bylo poznat, že se mužstvo zvedá a vyjádřením toho byl gól. Soupeř odpověděl nasazením druhého útočníka Hájovského a my jsme silou vůle a díky skvělému zákroku Filipa Rady vítězství uhájili."