V druhém utkání Tipsport ligy zůstává Dukla bez bodu

FK Dukla Praha

Přípravná utkání 2014/15

FC Sellier & Bellot Vlašim

Sestava domácí: Tetour - Karavajev (46. Seydi), Reiter (46. Štetina), Polom, Hanousek Matěj (46. Vorel) - Gedeon (46. Brejcha), Považanec (46. Berger), Hlinka - Čajič, Vopat (69. Koval´), Kluk

Sestava hosté: Kout - Petrů, Štochl (46. Simerský), Hell, Nový (46. Janda) - Kučera, Barák (75. Putz), Breda (46. Starý), Vebr, Štemberk - Gebert (46. Radoš)

• Branky: 61. Starý, 78. a 88. Putz. Rozhodčí: Severýn – Ulrich, Flimmel.
Šestigólová přestřelka se neopakovala. Dukla ve svém druhém utkání v rámci zimního turnaje Tipsport liga poměřila síly s druholigovou Vlašimí a po nerozhodném poločase podlehla rozdílem tří branek.

Hodnocení trenéra:

Luboš Kozel: "Soupeř nás po minulém utkání vrátil na zem. Říkal jsem hráčům, že to nebude jednoduché a že tak jak nám to padalo do brány minule se nebude opakovat každý zápas. Vlašim byla dnes poctivá, organizovaná a my jsme si s tím nedokázali poradit. Musím říct, že jejich vítězství je zasloužené. My jsme za celý zápas snad jednou trefili branku a s tím se vyhrávat nedá. Navíc jsme byli nedůslední v defenzivě a soupeř nás za to ztrestal. Tohle utkání nás vrátí zpět na zem a ukáže, kdo se s tím umí vyrovnat a kdo ne. Pro nás to bude námět do další práce."

Vlastimil Petržela: "Musím kluky pochválit za přístup k utkání a nasazení, protože technické nedostatky tam jsou a kluci z Dukly jsou na tom fotbalově lépe. Mě osobně se více líbila první půle, která měla systém. Ve druhé půli po prostřídání vládl na naší straně chaos, ale paradoxně jsme vstřelili tři branky."