V dobře rozehraném utkání devatenáctka nakonec remizovala

3:3

(1:0)

16. kolo, Starší dorost U19 2012/13

FK Motorlet Praha

Sestava domácí: Hodan - Kulikov, Filip, Begič, Preisler - Tetour, Hrazdíra, Brejcha - Toman, Gajecký (70. Steinocher), Bartůněk. Trenér: Hynek.

• Branky: 24. Hrazdíra (Toman, Tetour), 65. Toman (PK), 67. Bartůněk (Toman, Tetour) - 58., 79., 90. Motorlet.
Vstup do odvetných utkání zvládla devatenácka dobře. Až chyby v závěru utkání ji připravily o vítězství a připisuje si tak první jarní remízu 3:3 proti Motorletu.

Trenér Jaroslav Hynek k utkání řekl: "Myslím, že jsme zápas začali dobře a celou první půli až do 70. minuty druhé soupeře přehráli a vytvořili si slibné dvoubrankové vedení. Po naší třetí brance přišly ještě tři silné šance, ale potom nás o dvoubrankové vedení připravila chyba v rozehrávce golmana, soupeř vycítil šanci, přitlačil ještě více na důrazu a my závěr nezvládli takticky a komunikačně dohrát. Jednoznačně jsme přišli o dobře rozehrané utkání špatnou komunikací a silnými individuálními chybami brankáře Hodana. Před soupeřem je třeba smeknout, protože se za celé utkání trefil ze dvanácti střel třikrát do branky a dal nám tři góly jako na podzim. Ukázal nám opět naše slabé místo. Je třeba ještě o něco lépe pracovat a potom věřím, že jej zvládneme. "