V dalším kole jsme cestovali na půdu kvalitního Liberce

07.11.2015, 13:00

FC Slovan Liberec

14. kolo, Česká liga žáků U15B 2015/16

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté: Šerák - Ludvíček (36. Matoušek), Jarovský, Bican, Březina - Mentberger (50. Neruda), Dostál, Urban (36. Novák) - Podzimek, Hodek, Kozel (50. Peake).

• Branky: 9. Hodek (Kozel), 17. Hodek (Jarovský), 66. Jarovský (Dostál).

Hodnocení trenéra:

Eric Čala: "Na těžkém terénu a za deštivého počasí se nám dařilo prvních 17 minut soupeře přehrávat a náš výkon vyústil do dvou Hodyho gólů. Ve středu pole jsme dobře kombinovali a měli jsme míč v držení po většinu času. Pozitivní bylo, že jsme využili obě velké šance, které jsme si vypracovali. Jen minutu po našem druhém gólů domácí snížili a na naše kopačky se dostavila nervozita, která neopadla již do konce poločasu, a domácí byli v tomto úseku zápasu nebezpečnější. Ve druhém poločase se náš výkon zvedl, hlavně co se týče bojovnosti. Zpřesnili jsme přihrávky a i záloha se začala nabízet víc. Hra byla vyrovnaná, ale na obou stranách se nerodily žádné větší šance a vše se odehrávalo hlavně ve středu pole. Před koncem zápasu se díky naší aktivitě v posledních minutách podařilo vybojovat roh, ze kterého se trefil hlavou Bert. Závěrem bych poděkoval domácím za příjemné prostředí a za dobrý bojovný výkon."