V brankově nejzdařilejším jarním utkání jsme zaslouženě porazili Příbram

4:1

(2:0)

25. kolo, Česká liga dorostu U17 2015/16

FK Příbram

Sestava domácí: Roub - Hamborský, Kysela, Mašek (63. Kosík), Lauko - Macháček (68. Palivec), Bělíček (68. Štědrý), Kott - Šolaja (41. Bažo), Kubů (48. Janko), Brewer (48. Mentberger).

• Branky: 11. Bělíček (Brewer, Kott), 34. vlastní, 44. Pecka (PK), 63. Macháček (Lauko, Janko), 68. Bažo (Bělíček) (PK).
V oboustranně otevřeném utkání jsme měli velmi silné herní pasáže. Na první pohled jednoznačné vítězství se však nerodilo vůbec lehce a stálo při nás i štěstí. Šance se střídaly na obou stranách, o našem vítězství však nakonec rozhodla naše vyšší produktivita.

Tomáš Kulvajt: "Příbramští hráči byli v úvodu o něco aktivnější, první gól se však podařilo vstřelit po pěkné akci nám, když zpětnou přihrávku Brewera přesně umístil do branky Bělíček. Vytvořili jsme si ještě několik dalších příležitostí, do dvoubrankového vedení nás však poslala až vlastní branka hostů. V poločase jsme tak vedli 2:0. Již ve čtvrté minutě toho druhého příbramští proměnili pokutový kop a chvilku poté jsme měli štěstí podruhé, když ve vyložené šanci nastřelili pouze břevno. I díky střídajícím hráčům jsme se postupně vrátili k aktivní hře a byli opět nebezpečnější. V 63. minutě přidal David Macháček důležitou třetí branku a o pět minut později proměnil Vašek Bažo pokutový kop, kterým definitivně stvrdil naše vítězství."