FK Příbram

4:0

(0:0)

4. kolo, Fortuna liga 2018/19

Sestava domácí: Švenger – Nový, Nitrianský, Tregler, Skácel (C) – Květ, Kilián – Hlúpik (80. Soldát), Matoušek, Jan Rezek (67. Fantiš) – Slepička (68. Keita).

Sestava hosté: Rada – Miloševič, Bezpalec, Chlumecký, Podaný – Brandner (67. Holenda), Holík, Hanousek (C), Bilovský (67. Doumbia) – Štursa (58. Douděra), Schranz.

• Branky: 53. Skácel (Matoušek), 55. Slepička (Matoušek), 78. Matoušek, 79. Fantiš (Květ).
    ŽK: 90+2. Bezpalec.
    Rozhodčí: Housek - Blažej, Kubr
  • Diváci: 4156
Dukla znovu nedokázala bodovat a na hřišti Příbrami prohrála velkým rozdílem 4:0. Je to naše čtvrtá prohra v řadě, v tabulce FORTUNA:LIGY jsme stále bez bodu.

Pavel Drsek: „Do zápasu jsme vstoupili dobře, protože jsme měli velkou příležitost vstřelit branku, ale jelikož jsme to opět prováhali, tak zápas pokračoval za stavu 0:0. Poté bych řekl, že na některé hráče po určitých nepřesnostech dolehl strach a bylo vidět, že se bojí v určitých situacích jít do soubojů, byli zalezlí. Měli jsme štěstí, že jsme poločas odehráli 0:0, protože náš výkon nebyl kvalitní ani dopředu. O poločase jsme si k tomu něco řekli, bohužel jsme dostali dva góly jak přes kopírák po naší levé straně, když jsme tam nesmyslně nechali poslat míč skrz malé vápno na zadní tyč a dvakrát to tam soupeř uklidil. Pak se hra zlepšila, měli jsme příležitosti, ale když nedojdeme do zakončení, tak nemůžeme vstřelit gól. Třetí branka rozhodla všechno a položila nás. Nějaká příležitost tam mohla být, ale to jsme prováhali. Ze zápasu jsem zklamaný, protože jsem čekal, že se daleko víc do soupeře zakousneme, to se nám bohužel nepovedlo.“