TJ Štěchovice

1:4

(1:1)

2. kolo, Pohár České pošty 2013/14

Sestava domácí: Sňozík R. – Šrain V. (69. Cienciala J.), Busta F., Müller V. (K), Švejda M. – Šittich M. (46. Mařík S.), Pavlík T., Hřebeček S., Hudec D. – Novák M., Jelínek L (69. Žák F.).

Sestava hosté: Kučera – Radoš, Štetina (65. Božič), Jeřábek, Hanousek, – Hlinka (46. Kalouda), Malý(K)(72. Hašek), Ouedraogo – Pázler, Albiach, Marek

• Branky: 19. Jelínek – 7. Malý, 49. Malý (pen.), 62. Štětina, 64. Pázler. Karty: ŽK 57. Novák (STE) – 74. Ouedraogo (DUK). Rozhodčí: Jech J. – Vlasjuk P., Ratajová L.
Druhé kolo národního poháru je pro nás minulostí a zároveň se můžeme těšit na kolo třetí. Po dvou brankách Malého, jedné Štetiny a Pázlera jsme zvítězili ve Štěchovicích 4:1!

Luboš Kozel hodnotí utkání se Štěchovicemi: "S utkáním jsem spokojený byl. Dá se říci, že jsme měli celý zápas pod kontrolou, akorát v prvním poločase jsme si hru lehce ztížili. Vstup do prvního poločasu byl dobrý, vstřelili jsme branku a mohli přidat další, ale z první standardní situace, kdy jsme špatně pochopili osobní bránění některých soupeřových hráčů, zřejmě proto, že jsme je neznali, se ve vápně objevil úplně samotný Jelínek, který lacině vyrovnal na 1:1. Domácí pak ucítili šanci, ale i tak si myslím, že za stavu 1:1 jsme byli jednoznačně lepší. Brankář Sňozík chytil dvě vyložené šance. Ve druhém poločase jsme si vynutili penaltu, následně vstřelili třetí a čtvrtý gól, a bylo po zápase."