Utkání starších žáků U15 proti RMSK Cidlina skončilo vítězstvím

Cidlina

2:1

(2:0)

10. kolo, Česká liga žáků U15B 2015/16

Sestava hosté: Absolín- Peak- Bican- Březina-Ludvíček- Havlíček- Jeřábek( 36. Urban)- Mentberger-Jelínek (50. Šátek)-Kozel- Dostál

• Branky: 1:0 - 27. - Kozel, 2:0 - 31.- Havlíček.
V posledním kole starších žáků U15 jsme zavítali na hřiště RMSK Cidlina. Utkání dvou rozdílných poločasů skončilo našim vítězstvím 2:1.

Pavel Mejdr: "Utkání se hrálo na krásně upraveném hřišti v Novém Bydžově. Byl to zápas dvou rozdílných poločasů, kdy v prvním jsme měli více míč na svých kopačkách a jen nepřesností a zbrklostí jsme nedokázali více zužitkovat převahu. Vdruhém to byl soupeř, který začal hrát agresivní a kombinační fotbal. Začal více běhat a měl v útoku rychlé hráče, kteří nám dělali velké starosti. Z jednoho takového rychlého protiútoku snížili na 2:1. Nutno říci, že Cidlina by si za hru v druhém poločase zasloužila alespoň vyrovnat, ale fotbal se hraje na branky a my jsme dnes byli o jednu šťastnější . Děkujeme soupeři za krásné prostředí a přejeme hodně úspěchů v nové sezoně.."