Utkání s FSV Zwickau skončilo remízou

12. 7. 2017 | Redakce

Utkání s FSV Zwickau skončilo remízou

Druhé utkání proti třetiligovému německému celku skončilo remízou 1:1. Skóre jako první otevřel soupeř. Odpovědět Dukla dokázala v 53. minutě, kdy se prosadil Ivan Schranz.PU, středa 12. 7. 2017, 18:30, Stadion am Schwenenteich, Mittweida | Zápas ON-LINE
Dukla Praha Dukla Praha
1:1
(0:1)
ZwickauZwickau

Dukla Praha: Hruška – Kušnír, Jiránek, Bezpalec, Preisler – Hanousek, Tetour, Mustedanagič – Brandner, Holenda, Schranz.
Branky: 36. Öztürk – 53. Schranz.
Rozhodčí:

Komentář

K první větší brankové příležitosti se dostal Mustedanagič, tomu předložil míč kapitán Hanousek, ale Zinedinova střela proletěla vedle vzdálenější tyče. O deset minut později mělo šanci německé mužstvo, Tekerci prostrčil ze středu hřiště skrz obranu míč Königovi, ale brankář Hruška včasným výběhem jeho střele zabránil. O chvíli později se ale fanoušci Zwickau radovali. Centr Könneckeho nejprve našel hlavu Königa, jeho ještě brankář Hruška vychytal, ale na dorážku Öztürka už nestačil. V závěru ještě zahrozil Genausch, kterému poslal míč do vápna Koch. Brankář Hruška mu však nedal šanci.

Druhý poločas začal lépe pro Duklu. Brandner poslal míč do středu vápna na Holendu, ten ale vysoký míč zvládl nasměrovat pouze nad branku Cichose. Za pár minut byl ale soupeřův brankář překonán, IVAN SCHRANZ vysunul před sebe Holendu, ten mu z otočky míč vrátil a přízemní ránou bylo srovnáno. Netrvalo dlouho a Dukla mohla jít do vedení, nejprve pálil z hranice šestnáctky Holenda a následně si navedl míč směrem do vápna Schranz, postrčil ho k Brandnerovi a toho jen tak tak brankář soupeře vychytal. Zwickau odpovědělo třemi naprosto totožnými šancemi, kdy z hranice pokutového území pálil těsně vedle vzdálenější tyče dvakrát Eisele a jednou Tekerci. Stejně jako za první, tak i za poslední příležitostí Dukly stál Mustedanagič, kterému míč přiťukl na hranici šestnáctky Kušnír, ale rána mířila příliš vysoko a Dukla tak remizovala s FSV Zwickau 1:1. 

 


Fotogalerie


Partneři klubu