FANSHOP

Utkání s Dynamem Drážďany jsme prohráli 2:3

25. 1. 2019 | Redakce

Utkání s Dynamem Drážďany jsme prohráli 2:3

V pátek odpoledne se odehrálo předposlední přípravné utkání zimy. S druholigovým německým týmem Dynamo Drážďany jsme hráli vyrovnanou partii, která skončila naší těsnou prohrou.PU, pátek 25. 1. 2019, 13:00, Rudolf-Harbig-Stadion | Zápas ON-LINE
Dynamo Drážďany Dynamo Drážďany
3:2
(1:2)
Dukla PrahaDukla Praha

Dynamo Drážďany: Schubert - Nikolaou, Hartmann, Benatelli, Röser, Koné, Müller, Gonther, Atik, Hamalainen, Berko.
Dukla Praha: Rada - Ostojič, Ďurica, Kozma - Hanousek, Douděra (46. Souček), Kovaľ (46. Bezpalec), Miloševič (73. Holík), González (46. Djuranovič), Podaný (46. Hadaščok), Tetour.
Branky: 14. Röser, 54. Koné, 61. Atik - 26. Podaný, 31. Tetour.
ŽK: 38. Koné, 80. Nikolau - 50. Hanousek.

Komentář

Utkání začalo v mrazivých -4 °C, i přesto Dukla vybojovala hned na úvod míč, šanci si ale nevytvořila. V 7. minutě se povedl Mullerovi výborný nákop před Radu, kde čekal Koné. Ivan Ostojič byl ale u míče dříve a dokázal gólovou šanci překazit. V 9. minutě opět Ivan Ostojič bravurně zastavil útok Dynama na pravé straně a převzal kontrolu nad míčem. Ve 14. minutě se podařilo Lucasi Roserovi překonat pražskou obranu i brankáře, vstřelit gól z pravé hranice vápna a získat vedení 1:0. Miloševič ve 25. minutě unikl drážďanské obraně, následně byl ale zfaulován Jannikem Mullerem. Penaltu, která byla rozhodčím nařízena, proměnil Jakub Podaný a vyrovnal skóre na 1:1. Ve 31. minutě Douděra nacentroval míč z levé strany před bránu na Tetoura, který na druhý pokus brankáře prostřelil, bylo to 2:1 pro Duklu. Další střelu Podaného, která měla gólový nádech, vyrazil ve 39. minutě domácí brankář. První poločas skončil pro drážďanský tým nečekanou prohrou 1:2.

Ve 48. minutě vychytal Rada střelu Koného, jen o minutu později se Koné pokusil znovu prostřelit Filipa Radu, opět neúspěšně. Další zákrok si Rada připsal při vychytání sólo útoku Barise Atika. Ten byl následně zfaulován Michalem Bezpalcem. Nařízenou penaltu proměnil v 56. minutě Moussa Koné. Dynamo zvýšilo v 61. minutě skóre na 3:2 po gólu Barise Atika z přímého kopu. Tetourovi se podařilo prokličkovat 66. minutě polovinou soupeře, následně nahrál Djuranovičovi, který nezvládl zakončení. V 72. minutě vyrazil Ostojič střelu těsně před Radou, jen krátce na to už ale dukelský brankář musel zasahovat při přímém kopu Barise Atika. Tetour v 83. minutě zakončil jen těsně nad bránu po nahrávce od Součka. Uroš Djuranovič v 86. minutě hlavičkoval po centru z pravé strany mimo bránu. Přípravné utkání s německým Dynamem Drážďany skončilo těsnou prohrou 2:3, Dukla předvedla proti silnému soupeři velmi dobrý výkon.

 


Fotogalerie


Partneři klubu