Utkání ligy mladšího dorostu U16 proti Sokolovu rozhodly pokutové kopy

FK Dukla Praha

23. kolo, Česká liga dorostu U16 2015/16

FK Baník Sokolov

Sestava domácí: Kundrát (40. Trávníček)- Kadlec, Veniger, Novák, Ferreira (Čermák) - Čureja (50. Hamborský), Studnička, Soukup – Ullman, Jizba (40. Vácha), Houha (65. Rattay).

Sestava hosté:

• Branka: Veniger.
Na Kbelském hřišti přivítali naši dorostenci kategorie U16 tým ze Sokolova. Utkání skončilo po 80 minutách hrací doby remízou a při pokutových kopech měli přesnější mušku dorostenci Sokolova.

Hodnocení trenéra:

Trenér Richard Polák: "Během dnešního utkání se nám dařilo silně držet míč a vytvářet brankové příležitosti. Sokolov se však ujal vedení po rychlém protiútoku a tak byl v poločase stav utkání 0:1. Ve druhé části hry jsme herní převahu dokázali využít až u samého konce utkání, kdy se nám podařilo proměnit jednu z mnoha vypracovaných příležitostí."