U19: Vydřená výhra v pražském derby s Admirou

3:5

(2:3)

15. kolo, U19 - starší dorost A 2021/2022

Gothard – Ulman, Suchan, Löffler, Bartošek (60. Kulhavý) – Fojt, Krenciv, Nikl (77. Babka) – Novotný, Bohatý, Kasal (60. Yarullin).

• Branky: 5. Marqvardsen, 10. Aust, 49. Marqvardsen – 15., 24., Kasal, 39. Suchan, 53. Bohatý, 89. Novotný.
Náš dorost do 19 let v pražském derby proti Admiře nezvládl úvod zápasu a brzy prohrával o dva góly, přesto nakonec z utkání odešel jako vítěz po triumfu 5:3.

Tomáš Kulvajt (Dukla Praha): Když v desáté minutě prohráváte 0:2, není to nic příjemného a s nejedním týmem by to hodně zamávalo. Pokud se vám podaří už do poločasu skóre otočit, je to ukázka kvality i správného nastavení hráčů. Dalším kotrmelcem jsme si museli projít, když domácí v úvodu opět vyrovnali, nám se však opět podařilo skóre převážit na naši stranu a v závěru ještě branku přidat. Úvody poločasů jsou však pro nás zdviženým prstem.