PORTRÉTY Z JULISKYPetr Malý

U19: V posledním utkání sezóny jsme v pražském derby zvítězili na hřišti Admiry

22. 6. 2020 | Redakce

U19: V posledním utkání sezóny jsme v pražském derby zvítězili na hřišti Admiry

Poslední utkání před letní pauzou sehráli naši dorostenci opět v Praze. Tentokrát vyzvali Admiru.

přát., pátek 19. 6. 2020, 10:30
Admira Wacker Mödling Admira Wacker Mödling

Dukla Praha:

Štefan – Šátek, Helík, Kozojed, Efemberk (46. Ulman) – Terentjev (46. Křenek), Špatenka (65. Terentjev), Novotný A. – Chalupa, Klimt, Hudec

Branky: 23. Šátek, 32. a 53. Klimt, 55. Ulman, 79. Novotný Adam

I když naše kombinace postrádaly v některých fázích prvního poločasu plynulost a přesnost, přesto jsme dokázali dvakrát skórovat po pěkných akcích. Úvod druhého poločasu se vedl v podobném duchu. Střídajícím hráčům chvilku trvalo, než chytili potřebný rytmus, postupem času jsme však hru dokázali zpřesnit a vytvořit si výraznou převahu. Z té pramenily další tři branky, dvakrát jsme ještě nastřelili brankovou konstrukci. Zápas byl dobrou zkušeností pro některé mladší hráče, které jsme chtěli vidět a jsme rádi, že jsme sezónu zakončili vítězně, což je vždy příjemné. V příštím týdnu ještě dokončíme tréninkový blok, po kterém budou následovat tři týdny volna. Letní přípravu pak společně zahájíme v pondělí 13.7.

Aktuálně z kategorie

U19: U19 porazila Žižkov

13. 9. FK Dukla Praha - FK Viktoria Žižkov 5:1 (2:0)

U19: 5. kolo České ligy dorostu