PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Kott
    FANSHOP

U19: Utkání proti týmu z Mostu skončilo vítězstvím!

12. 5. 2015 | Redakce

U19: Utkání proti týmu z Mostu skončilo vítězstvím!

Završení anglického týdne v utkání proti Mostu skončilo vítězstvím 4:3. Další zápas čeká starší dorostence v neděli 17. května na hřišti Doubravky.27. kolo, sobota 9. 5. 2015, 10:15, US Praha
Dukla Praha Dukla Praha
4:3
(4:2)
MostMost

Dukla Praha: Zambakovič - Brabenec, Kadavý, Pešička, Hájek - Kozel Daniel, Petrák (78. Kozel Jan), Greš (56. Mammedov) - Stýblo (72. Mica), Šahini, Polách (85. Telvák).
Branky: 8. Šahini, 14. Kadavý, 34. Kozel, 40. Petrák.

Ohlasy trenérů

Roman Skuhravý: "V sedmi dnech jsme odehráli třetí utkání proti soupeři z Mostu, kterému se v jarních odvetách dařilo výsledkově. Odehráli jsme bláznivé utkání, které mělo vše. Nechybělo maximální nasazení, krásné akce a především opět nám vlastní zápletka. Do zápasu kluci vstoupili ve velkém stylu a krásnými góly určili ráz prvního poločasu. Vedení čtyři nula, další neproměněné šance, parádní výkon, ale opět se dostavil výpadek v posledních minutách, kdy po laxní rozehrávce a zbytečném faulu soupeř během dvou minut snížil. Musím konstatovat, že kluci z Mostu tvrdě pracovali a nenechávali nám moc prostoru. Do druhého poločasu jsme nevstoupili dobře a soupeř zaslouženě potrestal náš ustrašený výkon v prvních patnácti minutách. Pochvala pro naše kluky, že se dokázali vrátit do utkání a zlepšenou hrou mohli o výsledku rozhodnout mnohem dřív. Velká škoda neproměněných šancí Edise Šahiniho. A jak to bývá přišla v závěru utkání sporná situace, kdy hlavní rozhodčí mohl písknout pro soupeře pokutový kop, což by pro nás bylo hodně kruté. Naštěstí se tak nestalo a kluci vyhráli velice těžké utkání proti kvalitnímu soupeři. Lepšíme se, ale každé utkání ukazuje, kdo a kde máme rezervy. Kluci pochvala."
 

Aktuálně z kategorie

U19: U19 porazila Žižkov

13. 9. FK Dukla Praha - FK Viktoria Žižkov 5:1 (2:0)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu