U19: Stále bez ztráty bodu. V pražském derby jsme porazili Tempo

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté:

Štefan (70. Havlíček) – Kozojed, Helík (70. Ulman), Noll (55. Löffler), Fojt – Křenek (46. Hudec), Terentjev, Uhlíř – Novotný A., Klimt (46. Špatenka), Villaseca

• Branky: 47. Rakušan – 5. Křenek, 23. Klimt, 24., 78. a 83. Adam Novotný.
Vítězná šňůra našeho nejstaršího dorostu pokračuje. U19 si připsala už šestou výhru v řadě, když v neděli vyhrála v pražském derby na hřišti Tempa. Zápas se kvůli dešti odehrál na umělé trávě. Dukla o svém triumfu rozhodla už v prvním poločase.

Hodnocení trenéra:

Tomáš Kulvajt (FK Dukla Praha): „Musím ocenit hru domácích, kteří určitě vzhledem k předvedenému výkonu nepatří na dno tabulky. Jejich aktivní napadání, agresivita a přímočarost nám zápas velmi znepříjemnily. Kvůli několika absencím jsme byli nuceni v sestavě improvizovat a třeba ve druhém poločase bylo na hřišti na různých postech šest klasických středopolařů a naopak nám chyběl klasický útočník. Přes množství kreativních hráčů nám díky tomu v některých pasážích kombinace paradoxně vázla. I přes vstřelené branky jsem nebyl hlavně první poločas spokojený i s naší aktivitou v pohybu bez míče, druhý poločas byl v tomto i díky střídáním lepší. Za vítězství jsme rádi, škoda jen zranění Tomáše Křenka a Kuby Štefana, která snad nebudou vážná.“