PORTRÉTY Z JULISKYJosef Jakab
    FANSHOP

U19: Poslední přípravné utkání jsme sehráli na hřišti extraligové Příbrami

4. 8. 2019 | Redakce

U19: Poslední přípravné utkání jsme sehráli na hřišti extraligové Příbrami

Naše devatenáctka odehrála své poslední přípravné utkání s týmem z Příbrami. Kluci po skvělém výkonu soupeře porazili 1:0.přát., sobota 3. 8. 2019
Příbram Příbram
0:1
(0:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Štefan (46. Šmejkal) – Bican, Čížek, Matoušek, Březina – Jeřábek, Kozel (23. Mládek), Uhlíř (5. Kočí (75. Villaseca)) - Hrubeš, Dostál, Kubeš (80. Fojt).
Branky: 90. Hrubeš (Fojt, Villaseca).

Komentář

Příbramští vstoupili do utkání aktivněji a hlavně agresivněji. Už po pár minutách musel po ostrém skluzu odstoupit Jakub Uhlíř s poraněným kotníkem a o několik minut později to samé potkalo Davida Kozla. Z mírné převahy domácí vytěžili jen několik standardních situací, které se nám dařilo úspěšně ubránit. Postupem času jsme se na hru soupeře adaptovali, střídající hráči chytli tempo hry a do poločasu jsme byli lepším týmem. Po krásné akci vychytal Jirku Hrubeše domácí brankář, stejně jako jeho trestný kop z 18 metrů, po nacvičeném rohu jsme nastřelili tyč. Druhý poločas, hraný stejně jako ten první ve vysokém tempu, obrazem hry plynule navázal. Měli jsme mírnou převahu a lépe kombinovali, v další velké šanci Matěj Kubeš v samostatném nájezdu neprostřelil domácího brankáře, příbramští naopak hrozili z rychlých protiútoků. Po jednom z rohových kopů zvonila i naše tyč. Utkání pomohla rozhodnout dvě naše střídání. V poslední minutě zápasu Daniel Villaseca po zisku míče našel v křídle Radka Fojta, který přesnou přihrávkou za obranu vyzval Jirku Hrubeše v jeho třetí velké šanci ke skórování. Jirka se tentokrát nemýlil a křížnou střelou podél vybíhajícího brankáře vstřelil vítěznou branku.

 

Aktuálně z kategorie

U19: U19 porazila Žižkov

13. 9. FK Dukla Praha - FK Viktoria Žižkov 5:1 (2:0)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu