U19: Poslední Příbram jsme doma porazili 4:0

18. kolo, U19 - starší dorost A 2022/2023

FK Příbram

Sestava domácí:

Váňa – Krejčí, Kocman, Škoch, Valentík (62. Prior) – Bačinský, Břeh (69. Kožený), Šelicha (46. Shoya) – Uher (46. Hübl), Jelínek, Magdi (46. Grunnet-Jensen)

Sestava hosté:

• Branky: 39., 64., 68. Jelínek, 49 Hübl ŽK: ČK: , Rozhodčí:
Tři body z Karviné jsme doma dokázali potvrdit, když jsme opět vstřelili čtyři branky a zaslouženě zvítězili. Hattrickem se blýskl útočník Oskar Jelínek.

Hodnocení trenéra:

Trenér Tomáš Kulvajt o utkání řekl:

I přes poslední místo a jeden získaný bod Příbrami jsme se snažili k zápasu přistoupit maximálně zodpovědně a se vší pokorou. To se klukům podařilo a zvítězili jsme přesvědčivě. Přesto se výsledek nerodil snadno a Příbram zaslouží za své aktivní pojetí hry pochvalu. Tři ze čtyř našich branek padly z našeho dobrého vysokého napadání a je skvělé, že máme nyní ve svých řadách hráče, který je schopen aktivitu týmu zúročit i brankově. V řešení předfinální a finální fáze z postupného útoku však máme rezervy a tady vidím prostor pro zlepšení. Věřím, že v dalších zápasech se posuneme i v těchto činnostech.