U19: Efektivita v útoku a jistota v brance U19 určily ráz utkání

FK Dukla Praha

12. kolo, 1. Celostátní dorostenecká liga

1.FC Slovácko

Sestava domácí: Buchlák – Veniger (K), Novák, Trávníček, Kovernikov (87. min. Ferreira) – Čermák, Soukup, Bílek (89.min. Matoušek) – Houha, Dostál, Ullman (79. min. Hrubeš).

Sestava hosté:

• Dostál (10. min.), Ullman (59. min.), Kovernikov (74. min. z pen.).
Na poslední domácí podzimní zápas hraný na trávě v Lovosické ulici svedl los sousedy z tabulky celostátní dorostenecké ligy U19 FK Duklu Praha a FC Slovácko. U hostujícího týmu jako asistent působí nedávný trenér mládeže Dukly R. Kohoutek. V oboustranně svižném zápase zaujala efektivnost zakončení starších dorostenců a výborný výkon brankáře Dukly S. Buchláka, čehož výsledkem bylo třígólové vítězství nad hosty z Moravského Slovácka. Oko diváka potěšily pohledné akce obou týmů, ale potěšilo i to, že starší dorost Dukly zvládl utkání i přes absenci několika zraněných hráčů stálé sestavy.