U19: Bundesligovému Furthu jsme podlehli gólem z první minuty nastavení

14. 1. 2020 | Redakce

U19: Bundesligovému Furthu jsme podlehli gólem z první minuty nastavení

K prvnímu přípravnému utkání nového roku jsme vyjeli za hranice do Německa. V zápase hraném ve vysokém tempu jsme podlehli gólem v samém závěru.přát., sobota 11. 1. 2020
Greuther Fürth Greuther Fürth
1:0
(0:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Kinský – Matoušek, Čížek, Březina (46. Ludvíček), Mládek (65. Březina) – Jeřábek, Uhlíř, Dostál (60. Kočí) – Hrubeš, Hodek (46. Novotný V.), Kubeš.

Komentář

Oba týmy byly od začátku utkání velice aktivní v presinku a na druhou stranu konstruktivní co do zakládání a vedení útoku. Hned v úvodu zápasu jsme po úspěšném vysokém presinku mohli jít do vedení, Kubu Hodka však vychytal domácí brankář. Domácí pak převzali iniciativu, lépe drželi míč a vytvořili si i šance, které však také nevyužili. Druhý poločas se nesl v podobném duchu. Ani my, ani domácí se nedokázali ve svých šancích prosadit gólově. Rozhodnutí tak přišlo v závěru, kdy domácí v prvním minutě nastavení proměnili trestný kop z dvaceti metrů.

Utkání musím hodnotit velice pozitivně. Hrálo se opravdu ve vysokém tempu, se kterým se v soutěži vůbec nesetkáváme a v nadstandardní hernosti. Tým Fürthu by patřil svou kvalitou do horní poloviny extraligové tabulky. Pro naše hráče to byla skvělá konfrontace, která odkryla naše možnosti i rezervy.

 

Aktuálně z kategorie

U19: U19 porazila Žižkov

13. 9. FK Dukla Praha - FK Viktoria Žižkov 5:1 (2:0)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu