U18 zvítězila nad Chomutovem

19. 9. 2022 | Adam Lukáš

U18 zvítězila nad Chomutovem

Za studeného a deštivého počasí na kluzkém terénu získala naše U18 těsné vítězství nad družstvem Chomutova.7. kolo, sobota 17. 9. 2022, 10:15, Slavoj Suchdol
Dukla Praha Dukla Praha
1:0
(1 : 0)
ChomutovChomutov

Dukla Praha:

Vácha  – Šimon, Čížek J., Kolman, Kolský (64´ Šalanský) – Babka (46´ Laredo), Svoboda (K), Prior – Rek (64´ Blecha), Blokeš, Pešek (46´ Čížek M.).

Chomutov:

Rajtr  – Štětina (71´ Kólbl), Podzimek, Kadlec, Kočí (78´ Malecký) – Krása (54´ Holeček), Ďurněk, Vymyslický (K), Jiřík (46´ Wottawa( - Růžička, Karásek.

Branky: 20. Rek ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .

Komentář

Studené a deštivé sobotní dopoledne přineslo souboj naší osmnáctky s týmem FC Chomutov. Hosté, na rozdíl od předchozích soupeřů, vstoupili do utkání odvážně na míči i bez něj. Naše rozehra byla často pod tlakem již od první přihrávky brankáře a v založení útoku Chomutov volil i variantu po zemi.

Až na pár nepřesností si s tlakem v založení hráči Dukly dokázali poradit prakticky po celé utkání. I v tlaku na rozehru soupeře jsme často byli úspěšní a získávali míče na polovině hostů. Od úvodních minut jsme ze hry měli více my a ve dvacáté minutě nás Rek poslal do vedení. Prior byl nejrychleji u odraženého míče, ten potáhl a přetaženým centrem na zadní tyči našel Reka, který úspěšně zakončil hlavou (stejně jako v minulém kole).

Je pro nás zklamáním, že se jednalo o jediný gól utkání. Nepřesnost v kombinaci, nedostatečné propojení zálohy a útoku a technické chyby ve finální třetině hřiště nás připravily o další branky. Chomutov měl fáze hry, ve kterých se mu dařilo podržet míč a kombinovat na naší polovině. Z nižšího postavení obranného bloku jsme chtěli hrozit rychlými přechody do útoku a využít odvahu hostí na míči. Nízká nicméně byla i naše intenzita těchto přechodů, a tudíž tento záměr zůstal nenaplněn. Příležitosti plynoucí z kombinační hry jsme nedokázali proměnit a vítězství získáváme tím nejnižším možným rozdílem. Děkujeme Chomutovu za kvalitní a náročné utkání.

 


Fotogalerie


Partneři klubu