U18 - vítězství v souboji s prvním týmem soutěže

10. 10. 2021 | Adam Lukáš

U18 - vítězství v souboji s prvním týmem soutěže

Sobotní dopoledne přineslo utkání proti velmi kvalitnímu mužstvu Slovanu Liberec. Utkání plné šancí na obou stranách naše osmnáctka zvládla a odváží si důležité tři body v klání o čelo tabulky.9. kolo, sobota 9. 10. 2021, 10:00, Městský stadion
Slovan Liberec B Slovan Liberec B
0:2
(0 : 1)
Dukla PrahaDukla Praha

Slovan Liberec B:

Musil – Netušil, Zajpt, Wydrzynski, Lóffler – Beníček (76´ Procházka), Rafaj (39´ Gábor), Machotka (67´ Podzimek) – Štěrba, Peuker (K, 67´ Horňáček), Jindřich.

Dukla Praha:

Havlíček – Šimon (64´ Hendrych), Škoch, Ungerman, Pavlovský (K) – Kulhavý, Břeh, Bačinský – Yarullin (58´ Grunnet – Jensen), Klouček (58´ Dampha), Magdi (75´ Hauser)

Branky: 7.- Klouček, 76.- Bačinský, ŽK: 0 - 0, ČK: 0 - 0, Rozhodčí: Šťastný Vít - Ježek Jakub, Sukhan Vasyl..
Diváci: 50

Komentář

Vstup do utkání nám nevyšel dle záměru a úvodní minuty patřily domácím. Průnikové přihrávky na sprintující útočníky a nebezpečné centry do pokutového území se nicméně naší obraně dařilo úspěšně řešit. Tlak domácích utnul v sedmé minutě Klouček, když „zasekávačkou“ krásně vyřešil souboj s brankářem Liberce. Ujmutím vedení jsme se dostali do zápasu a vytvořili si mírnou převahu. Ta trvala i po změně stran a vyústila v potvrzující branku pohotového Bačinského. Liberec nicméně hrozil až do samého závěru a my museli zůstat pozorní. Jsme rádi za důležité vítězství s čistým kontem a soupeři děkujeme za předvedenou hru.

 


Fotogalerie


Partneři klubu