PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Souček
    FANSHOP

U18: Vložené středeční utkání v Liberci skončilo porážkou

6. 5. 2019 | Redakce

U18: Vložené středeční utkání v Liberci skončilo porážkou

Na prvního máje jsme se utkali s týmem, který útočí na nejvyšší příčky v tabulce - Libercem. Do utkání jsme sice vkročili lépe než soupeř a brzy jsme vedli 1:0, utkání však nakonec skončilo porážkou 1:5.30. kolo, středa 1. 5. 2019, 12:15
Slovan Liberec Slovan Liberec
5:1
(3:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Šmejkal - Matoušek, Veniger (46. Novotný), Březina, Ludvíček - Kozel (46. Dostál), Soukup, Jeřábek - Bin (46. Kubeš), Bílek, Hrubeš.
Branky: 8. Bin (Jeřábek).

Komentář

V utkání jsme se postavili soupeři, který nastoupil až na dvě výjimky s hráči 00. Utkání od začátku ukázalo, že se bude hrát dobrý fotbal, plný šancí a soubojů. Vstup do utkání vyšel lépe nám, kdy jsme po dobrém zisku ve středu pole rychlou přihrávkou vysunuli Bina, který tváří v tvář domácímu brankáři nekompromisně umístil střelu na vzdálenější tyč. Bohužel od té doby soupeř ještě přidal a my vypadli ze hry. Jak po stránce fyzické, tak psychické. V prvním poločase jsme měli problém na velkém hřišti zachytávat náběhy libereckých a to především díky rychlé a důrazné hře, kterou se prezentovali po celé utkání. O výsledku rozhodlo pár chyb, některé byly vynucené, další pramenily z naší nekoncentrovanosti na vývoj hry a předvídání situací. Do poločasu nám soupeř vstřelil dva góly, třetí jsme si vsítili sami. O poločase jsme si řekli na co se musíme soustředit v druhém poločase, bohužel ke kýženému kontaktnímu gólu to nevedlo. Vypracovaných šancí jsme měli několik, například hned po výkopu jsme se ocitli sami před brankářem, což jsme řešili ukvapeně a zbrkle. Další šanci měli domácí a hned nám odskočili na rozdíl třech branek. V zápětí jsme si vypracovali další dvě velké příležitosti, kdy jsme stříleli z malého vápna do připraveného brankáře domácích. Tolik potřebný klid v zakončení nepřicházel ani v dalších minutách, naopak domácí pojistili svůj náskok ještě dalším gólem v naší odkryté obraně. Zápas byl z obou stran velmi dobrý, měl vysokou úroveň, bohužel výsledek je pro nás až moc krutý. Reparát budeme skládat o víkendu na domácím stadionu v Suchdole proti Chrudimi. Pokud podáme alespoň stejný výkon, věříme, že budeme tentokrát bodově úspěšnější.

 


Fotogalerie


Partneři klubu

×
Odehráno v 10:15
FK Fotbal Třinec
FK Dukla Praha