FANSHOP

U18: Vítězný vstup do jarní části soutěže

9. 3. 2020 | Redakce

U18: Vítězný vstup do jarní části soutěže

Naše osmnáctka o víkendu odehrála první jarní mistrovské utkání, ve kterém jasně porazila Chomutov.16. kolo, sobota 7. 3. 2020, 10:15
Dukla Praha Dukla Praha
5:0
(2:0)
ChomutovChomutov

Dukla Praha:

Štefan - Fojt, Helík, Noll (61. Efenberk), Kozojed - Terentjev, Novotný A., Villaseca - Watkins, Klimt, Chalupa (57. Kleček).

Branky: 1. Watkins, 32. Villaseca, 73. a 77. Klimt, 80. Efenberk.

Komentář

V prvním mistrovském zápase jarní části jsme si změřili síly s naším prvním soupeřem z Chomutova. Už ve 20 vteřině zápasu se prosadil z úhlu malého vápna Watkins. Pak jsme na druhou branku museli čekat až do 32. minuty, kdy se prosadil Villaseca po dorážce z blízka. Pozitivum bylo, že se nám dařily náběhy za obranu a kombinační hra i přesto, že jsme měli horší řešení v zakončení. Ve druhém poločasu jsme byli stále aktivní na míči, kontrolovali hru a konečně se prosadili a během 7 minut rozhodli. Nejdřív dvakrát Klimt, první po penaltě na Efenberka a pak po zpětné přihrávce od Villaseci v malém vápnu. Aktivní Efenberk se prosadil, když jsi dobře naběhl na rohový kop Fojta. Kluci zvládli první zápas dobře a jsme rádi za vítězný vstup do soutěže. 

 


Fotogalerie


Partneři klubu