FANSHOP

U18: V prvním přípravném utkání kluci porazili Jablonec

23. 7. 2019 | Redakce

U18: V prvním přípravném utkání kluci porazili Jablonec

V prvním přípravném zápase přivítal náš starší dorost U18 v Jirnech tým z Jablonce. Po nerozhodném prvním poločase 1:1, kde hrál náš soupeř velmi dobře, jsme nakonec dokázali zvítězit 6:1.přát., středa 17. 7. 2019
Dukla Praha Dukla Praha
6:1
(1:1)
JablonecJablonec

Dukla Praha: Štefan - Kozojed, Noll, Helík, Efenberk – Mejdr, Terentiev (80.Šeberle), Hudec – Novotný Adam, Kočí, Šeberle (45.Klimt).
Branky: 26. Šeberle, 55. Efenberk, 58. Novotný Adam, 75. Kočí, 85. Kočí, 87. Šeberle.

Komentář

V prvním přípravném zápase oba týmy od začátku hráli aktivní a útočný fotbal, kde hned v úvodu měl dvě dobré šance Kozojed. Pak se předvedli také hosté z Jablonce, kteří spíš hrozili z protiútoků. Nám se dařilo držet více míč u nohou, ale někdy jsme zbytečně spěchali s přihrávkou dopředu a volili dlouhý nákop do připravené obrany soupeře. Kluci se snažili hrát kombinačně i přímočaře, jenomže občas nám scházela průniková přihrávka mezi obránce, a často jsme pak hrozili jenom po centrech do vápna z kraje. Několik lehkých ztrát pak Jablonec využíval k nebezpečným rychlým akcím, z čehož pramenil také první a jediný gól Jablonce. Ve druhém poločase jsme byli více aktivní směrem ku předu, vyhrávali taky odrazené míče ve středu hřiště a hlavně opětovný návrat po ztrátě míče byl dobrý. V neposlední řadě jsme pak hlavně proměnili naše šance. Kluci odehráli dobré utkání a ve slušném tempu, a v příštích zápasech bychom chtěli lépe řešit předfinální fázi tzn. průnikové přihrávky za obranu soupeře.

 


Fotogalerie


Partneři klubu