U18: Ústí jsme porazili na penalty

12. 11. 2019 | Redakce

U18: Ústí jsme porazili na penalty

Veliké fotbalové drama v domácím utkání s FK Ústí nad Labem se rozhodovalo až v penaltovém rozstřelu. Tím šťastnějším týmem jsme nakonec byli my.13. kolo, sobota 2. 11. 2019, 14:00
Dukla Praha Dukla Praha
2:1pen
(0:0)
Ústí n. LabemÚstí n. Labem

Dukla Praha: Štefan - Efenberk (68. Helík), Kozojed, Noll, Šátek - Villaseca, A. Novotný (72. Hypius), Terentiev - Watkins (62. Ulman), Klimt, Kočí.
Branky: 90. Štefan.

Komentář

Zápas jsme začali velikou aktivitou od úvodních minut. Hezké kombinace, vysoké držení míče, aktivní presing na soupeřově polovině a nedotažené gólové šance. Soupeře jsme prakticky v první půlce nepustili ani do šance. Hra ve druhém poločase se trošku vyrovnala a Ústí bylo aktivnější v napadání a víc důraznější v osobních soubojích i za cenu faulu. Nám se v 62. minutě nepodařilo pořádně vystoupit vůči soupeři před naším pokutovým územím a hezkou střelou k tyči jsme prohrávali 0:1. Pak od tohoto momentu to byla víceméně už jenom hra na branku soupeře. Podařilo se nám vstřelit i gól po hezké kombinační akci, ale rozhodčí byl bohužel proti - "ofsajd". Nevzdávali jsme se, poslední akce utkání a to rohový kop z levé strany zahrál Villaseca, náš gólman Štefan vyskočil nejvýš a bylo vyrovnáno 1:1. Rozhodčí po gólu ihned ukončil utkání a šlo se do penaltového rozstřelu, ve kterém jsme byli úspěšnější a vyhráli. Gólman Štefan se stal hrdinou, jelikož chytil 3 penalty soupeře.

 


Fotogalerie


Partneři klubu