PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Kott
    FANSHOP

U18: Těsná prohra s SK Rakovník

22. 9. 2020 | Redakce

U18: Těsná prohra s SK Rakovník

První utkání po návratu z karantény tým „osmnáctek" odehrál za ideálního fotbalového počasí na hřišti SK Rakovník. Brzká branka domácích a následná kompaktní obrana společně s neúspěšnými pokusy našich chlapců přinesla výsledek 1:0.5. kolo, sobota 19. 9. 2020, 10:00
FK Rakovník FK Rakovník
1:0
(1:0)
Dukla PrahaDukla Praha

FK Rakovník:

Hrnčíř – Čech, Holý, Mašek, Itner, Vydra, Bohatý, Valcha, Červený, Procházka, Kočovský (72. Jasanský)

Dukla Praha:

Spilka – Nguyen, Suchan, Lóffler, Rada – Nikl (69. Uher), Kleček (45. Špatenka), Razetto – Kasal (76. Horník), Pešan, Novotný (69. Tomek)

Branky: 5. Itner

Komentář

První útočná akce Dukly naznačila průběh celého utkání. Pešan po výborné individuální akci nastřelil pouze tyč a již o pár minut později se radovali domácí potvrzujíce pravidlo „Nedáš – dostaneš“. Rohový kop a následný odražený míč vyústil ve střelu zpoza pokutového území, která si proklestila cestu až do sítě. Domácí se posléze zatáhli do kompaktního bloku a hrozili z protiútoků. Naši hráči se po zbytek utkání marně snažili dobýt bránu soupeře. Vzhledem ke krátké přípravě způsobené již druhou karanténou v nové sezóně však U18 ukázala velké odhodlání bojovat až do konce. Blahopřejeme SK Rakovníku a těšíme se na odvetu.

 


Fotogalerie


Partneři klubu