U18: Skvělý týmový výkon v Olomouci

20. 1. 2020 | Redakce

U18: Skvělý týmový výkon v Olomouci

Naše osmnáctka má za sebou náročný víkend. V pátek jsme zavítali na hřiště Sigmy Olomouc. Kluci odehráli vynikající utkání a zaslouženě zvítězili.přát., pátek 17. 1. 2020
Sigma Olomouc Sigma Olomouc
3:4
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Bičiště - Efemberk, Noll, Helík, Ludvíček (30. Bojkul) - Terentiev, Novotný A., Villaseca - Kočí, Klimt, Novotný V. (45. Žiga).
Branky: 11. a 75. Klimt, 20. Villaseca, 30. Ludvíček.

Komentář

Proti Olomouci jsme předvedli dobrý výkon. Do vedení jsme šli v úvodu zápasu brankou Martina Klimta z 11. minuty. V dalším průběhu utkání jsme si vytvářeli dobré gólové příležitosti. Střelou zpoza vápna se ve 20. minutě prosadil Villaseca a v 30. minutě po rohovém kopu hlavičkou Ludvíček. Samozřejmě se některé šance také nedotáhli nebo mohli řešit lépe. I domácí však ukázali svoji kvalitu, když se jim podařilo gólově prosadit po zbytečných chybách našeho mužstva. Ve druhém poločase se hrál fotbal nahoru-dolu. My jsme ale nepolevovali v aktivní ofenzivní hře a vítězný gól pak vstřelil Klimt po skvělé individuální akci. V závěru se ještě opět prosadili domácí hráči a po jejich tlaku v závěru jsme po skvělém výkonu zaslouženě zvítězili.

 


Fotogalerie


Partneři klubu