FANSHOP

U18: Přípravné utkání s Mostem

23. 7. 2019 | Redakce

U18:  Přípravné utkání s Mostem

V druhém přípravném zápase jsme přivítali v Jirnech tým z Mostu. Po prvním poločase jsme vedli 3:0 a po poločasové přestávce se nám podařilo střelit další tři branky a náš tím dokázal zvítězit 6:0.přát., sobota 20. 7. 2019
Dukla Praha Dukla Praha
6:0
(3:0)
MostMost

Dukla Praha: Štefan (45.Kinský) - Fojt, Kozojed, Helík, Efenberk (30. Noll, 55.Efenberk) – Uhlíř (33.Mejdr, 57. Uhlíř), Villaseca, Novotný Adam – Watkins, Kočí, Klimt.
Branky: 35. Mejdr, 41. Kočí, 43. Kočí, 56. Kočí, 70. Efenberk, 85. Klimt.

Komentář

V druhém přípravném zápase se oba týmy prezentovaly od začátku aktivně a byl to útočný fotbal. Soupeř z Mostu dobře bránil střední zónu hřiště a hrozil taky po rychlých únikách. Několikrát nás podrželi oba brankáři a taky tyč. Jelikož naše sestava byla malinko jiná a doplnili nás dva hráči z U17, tak chvíli trvalo, než jsme se dostali do tempa. Podařilo se nám na konci prvního poločasu střelit tři branky, a pak i ve druhém poločase víc kontrolovat hru. Oproti minulému utkání se nám víc dařili průnikové přihrávky mezi obránce. S trenéry jsme rádi, že kluci se snažili plnit taktické pokyny, a to co se natrénovalo přes týden, kluci zrealizovali taky na hřišti. Myslím, že jsme odehráli opět dobré utkání, a od pondělí jedeme na soustředění, takže nás čeká spousta práce. Chtěl bych se také poděkovat soupeři za dobrý výkon a přeji mu hodně štěstí v lize.

 


Fotogalerie


Partneři klubu