FANSHOP

U18: Předehrávka mistrovského utkání v Ústí nad Labem skončila porážkou

6. 9. 2018 | Redakce

U18: Předehrávka mistrovského utkání v Ústí nad Labem skončila porážkou

Ve středečním zápase se hráči U18 utkali na hřišti v Ústí nad Labem s domácím týmem. Skóre se na konci zápasu zastavilo za stavu 5:2 ve prospěch domácích.5. kolo, čtvrtek 6. 9. 2018, 10:00
Ústí n. Labem Ústí n. Labem
5:2
(2:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Trávníček - Popovič (46. Ferreira), Matoušek, Bican, Ludvíček (71. Novotný) - Jeřábek, Kozel (46. Soukup), Dostál (46. Zakharchenko) - Hodek, Rattay, Bílek (46. Hrubeš).
Branky: 31. Dostál, 90. Hodek.

Komentář

Utkání hrané na krásném hřišti bylo plné soubojů a zajímavých momentů před oběma brankami. Na skóre byli úspěšnější domácí, kterým se podařilo efektivně trestat naše hrubé chyby, kterých se musíme více vyvarovat. Bohužel dnes jsme byli potrestáni 5 brankami. Po celé utkání, zvláště v prvním poločase jsme se prezentovali kvalitní hrou, které chyběl jediný parametr - gól. Několikrát jsme se dostali kombinací až na malé vápno před soupeřova brankáře, kterého jsme nedokázali překonat. Podařilo se pouze ze dvou standartních situací, což stačilo jen na korekci skóre. Ve druhém poločase soupeř hrozil především z rychlých protiútoků, při nichž si připsal tři góly. Po herní stránce se však jednalo z naší strany o vydařené utkání, zejména v prvním poločase. Gratulujeme soupeři k zaslouženému vítězství. 

 


Fotogalerie


Partneři klubu